Uroczystości i catering

Uroczystości rodzinne i firmowe, catering

Zapraszamy do organizowania w naszej restauracji uroczystości rodzinnych, oraz firmowych. Zadbamy o wszelkie potrzeby Waszych gości tak, abyście nie musieli się czymkolwiek przejmować i skupili się na celebrowaniu Waszego przyjęcia. 
Wystarczy, że powiesz jak wyobrażasz sobie spotkanie, jakie menu najlepiej będzie pasowało do Twoich gości, a dokładnie tak wszystko przygotujemy i zorganizujemy. Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie liczby gości, jak i przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich gości będą osoby o specjalnych preferencjach jedzeniowych to również zadbamy o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej. Mamy bogate doświadczenie, więc możemy doradzić i podpowiedzieć w każdej kwestii.

Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług cateringowych jeśli chcecie zorganizować przyjęcie w Waszej firmie, instytucji, domu, lub plenerze.  Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym jak i logistycznym, pozwalającym na organizacje wydarzenia zgodnie z Waszymi życzeniami. Zorganizujemy catering bankietowy, konferencyjny, spotkanie kawowe, czy wigilię firmową. 

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań! 
Anna Szczurtek 
Pizzeria.toskania@onet.com.pl 
+48 796 876 720